Sunwebcam 3G/4G Saules Powered kameru

- Mar 13, 2018 -

Saules powered drošības kamera ir visas. Pa visu tu izskaties, pastāvīgi izskatās, ka vismaz viens pārsteigums video kameru vietu uzraudzību, kā arī lielisku faktors. drošības kameras elektronisko ierakstu neatkarīgi, kas turpina, nepārtraukti saglabāt acu par atrašanās vietu un piedāvā ideālu apliecinājums, ja kaut kas notiek pēc tās domām.

图片1.png 

Sunwebcam 3G/4G Saules Powered kameru

 

Kā drošības izciļņi iepriekš jauninājumus, tie galu galā ir vairāk izplatītas. Viņi vienkārši nav atklājuši bankām un citām uzņēmuma atrašanās vietām; pat mājas izmantot slēgta ķēdes tv (CCTV) videokamerām, piegādā zemes īpašniekiem, kas izmanto drošības un drošību. Šis sūtījums tieši jums iegūt ideālu veidusunwebcam 3G/4G saules powered kamerujūsu mājās.

 

 

Labākās vietas drošības elektroniskās kameras

Piemēram, aizzīmju noformējumu izciļņi izmanto korpusā, kas ir ūdensizturīgu, un var redzēt aptuveni 35 pēdu un ir redzēt leņķis 70 grādus, padarot to labāko leņķi elektronisko kameru var izpildīt bez misshaping foto. Infrasarkano staru kameras var redzēt pat tumsā, efektīvu, redzot, kā vien 25 pēdas, varbūt pat vēl vairāk ar nelielu skaidrību. Dienas/nakts videokamera ir pavisam jauna veida kloķa, izmantojot papildu delikāts attēlveidošanas mikroshēma, kas ļauj, lai redzētu zema apgaismojuma apstākļos, pat daudz labāk nekā infrasarkano izciļņi, tomēr stikla esamību var ietekmēt attēla izšķirtspēja. C montētiem video kameras var tikt mainīti, un atkarībā no lēcas, kas to izmanto, var pietuvināt uz noteiktu atrašanās vietu. Visbeidzot, kupolu tips elektroniskas kameras ir hardiest, efektīvi pacelt pret hit no ŪDENSNECAURLAIDĪGA līmeni IP65.

 

Lai iegūtu optimālu aizsardzību, jums ir jāsaprot, kur likt savu drošības elektroniskās kameras, kopā ar kuru sunwebcam 3G/4G saules powered kameru priekšrocības šajā vietā. Entryways ir naudas sods, piemēram, jo īpaši, ja cam var iegūt augstas izšķirtspējas attēlus. Tas ļauj video kameru, lai filmētu sejas visiem staigājot. No otras puses, elektroniskās kameras, kuras var redzēt lielu leņķi labumu vietās, kur liela aktivitāte notiek, kā arī vietās, kas mājā visdārgākais īpašumu.

 

Pastāv dažādas veida drošības izciļņi, izvēlēties no. Daži no tiem sastāv no aizzīmju noformējumu, infrasarkano, dienas/nakts, C-mount, un dome videokameras katram no tiem ir savas atšķirīgas funkcijas, kuras tās jāatdala viens no otra, atstājot to aptuveni jūsu ļoti savu izvēli.

 

 

Melnbaltu vai krāsu?

Tāpat arī krāsu izšķirtspēja ir būtisks elements, lai sunwebcam 3G/4G saules powered kameru. Melnā un baltā rezolūcija cams ir vairāk izdevumu efektīvu, un viņi var redzēt daudz labāk vietās ar nelielu gaismas. Krāsu izšķirtspējas video kameras, no otras puses, ir iespēja piedāvāt vispusīgāku priekšstatu par atrašanās vietu, ļaujot daudz labāk noteikt indivīdu. Tas ir galvenokārt budžeta plānu bažas, tomēr ir kaut ko vērts domāt par.

图片2.png 

Sunwebcam 3G/4G Saules Powered kameru

Bezvadu vai grūti vadu?

Abu veidu video videonovērošanas kameras iegūt darbu izdarīt, saglabājot acu par vienkārši lielisks, tomēr tas tāpat kaut ko izskatīt. Jāpatur prātā, ka bezvadu cams ir pārnēsājamas, gandrīz neviena nepamanīto un vienkāršāk izveidot, bet nemainīgi elektroniskās kameras ir vairāk fiksēto, ideāls pozicionēšanai vietās, kas prasa konsekventu skatīties.

Citas lietas, kas domā par

 

Kamēr meklēšanu par sunwebcam 3G/4G saules powered kameru www.gatesea.com, jāpatur prātā vairākas funkcijas, kas jūsu cam tāpat varētu izmantot, piemēram, skaņa, ķert, nakts redzamības un ķeršana ikkadra joprojām šāvienu. Tāpat var uzstādīt televizoru saņemt jūsu elektroniskās kameras barību un izmantot inovāciju pacelt, lai ātri mainītu savu televīzijas kanālu elektronisko kameru apriti vai ja TELEVIZORAM nav īsti lietošanā, kas uzreiz lentē KVM video, kad kustība ir atrasts. Tas ir iespējams ar interneta pieslēgums, kas ļauj jums redzēt video plūsma no jūsu datorsistēmas vai varbūt sūtīt jums e-pastu, paziņojot par jebkuru darbību, kas notverti video.

 

Jūs varat pat psihes ārā lawbreakers ar neīsto monitoringa videokamerām. Tas ir rentablu metodi ar šausminošu personām no mēģinot kaut ko savā mājā, radot iespaidu, ka jūsu mājas ir pārraudzības sistēmu. Protams, tas ir tikai, ja jūs varat maksāt par reālu sunwebcam 3G/4G saules powered kameru.