Sunwebcam saules bezvadu drošības kameras

- Mar 14, 2018 -

Drošības cam iestatīšana likme ir atkarīga no kāda veida sunwebcam saules bezvadu drošības kameru sistēma jūs gribētu, tu domā par piemēram, attālo izsekošana, izmantojot smart phones un tabletes, un visbeidzot dažādas drošības video kameras funkcijas jums vēlēšanās kopā līdz ap jūsu mājās vai birojā.

1.jpg

Sunwebcam 3G/4G Saules Powered kameru


Vajadzētu iegādāties sunwebcam saules bezvadu drošības kameru sistēma?

Vietās, kas ir pat vairāk nekā 40 pēdu, jums būs nepieciešams sunwebcam saules bezvadu drošības kameru ar regulējamu izkliedētāja vai nosegtās viedokļa objektīvu. Jūs varat redzēt, cik ceturtdaļjūdzes atkarībā no tā, kuras lēcas izmantot vēl jums būs vairāk šaura perspektīva. Jūs varat izmantot pat PTZ cam, kas var pan ap un zoom vērā noteiktā vietā. Pārliecinātos, ka jums fit videokamerām ar pareizu objektīvs, lai iegūtu specifisku informāciju, piemēram, atzīmes un autovadītājs ir sejas, kad automašīnām ir nostiepes daudz. Sunwebcam saules 4G kamerai ir auto atklāt un nakts redzamības iekārtas, to būs e-pastu, kad kāds redzams attēlā, nosūtīsim jums e-pasta brīdinājumu.


Analogo vai pamata HD drošības elektroniskās kameras faktiski var sniegt jums ļoti pašu informāciju kā IP videokameras pārdošanā piedāvātajam garumam veikt pēc jēdziena pozicionēšanu. Ja jūs mēģināt aptvert vārtiem vai fragmentu, pat ar zemas izšķirtspējas elektroniskās kameras jūs iegūsiet lieliskas fotogrāfijas ja video kamera ir izvirzīti 15 metru attālumā no tieši to, ko jums sagatavoties, lai segtu. Gadījumā, ja jums jādodas vēl aptuveni 40 pēdu stāvokli, jums būs nepieciešams veikt lielāka izšķirtspēja sunwebcam saules bezvadu drošības kameru izmantošanu. Jūs joprojām saņemat sejas funkcijas, tetovējumiem un citu maz informācijas.

2.jpg

Sunwebcam 3G/4G Saules Powered PTZ kameras


2 primāro pamatnostādnes drošības elektroniskās kameras ir pozicionēšana un funkciju. IP videokameras ir fantastisks, gadījumā, ja jūs iegādājaties augstākās klases modeļi var segt vairāk vietas un uzzinātu vairāk no diapazona, nozīme, var aptvert vairāk vietas ar mazāk videokamerām. Lai IP elektroniskās kameras trūkums ir izdevumu uz vienu elektronisko kameru un tīkla satiksmes sastrēgums. Labs IP cam var atšķirties no $150 līdz $400 kamēr lielāku gala IP elektroniskās kameras var mainīties no $500 līdz $1200. Turklāt IP izciļņi ir Web detaļas cūkas. Izslēgta iespēja, ka jums ir rutīnas DSL vai augstas kvalitātes Web reģistrēts jūsu atrašanās vietā, būtu gatavi izturēt vidēji interneta asociācija. Bet mūsu sunwebcam saules 4G kameras SIM kartes, ļaujot cam signālu ik brīdi atrašanās vietu. Lai jūs varētu saņemt bildes un video uz savu tālruni visu laiku.

Lasīt vairāk par sunwebcam saules kameras:http://www.gatesea.com.