34G videonovērošanas tehnoloģijas pielietošana mežu ugunsgrēka novēršanā

- Jul 22, 2017 -

Meža uguns ir viena no vissvarīgākajām mežsaimniecības katastrofām pasaulē, ar nepārtrauktu apmežošanas attīstību Ķīnā, ugunsdrošība ir galvenā prioritāte. Meža ugunsgrēku novēršanas videonovērošanas sistēmas galvenā funkcija ir precīzi un efektīvi identificēt dūmus un ugunsgrēkus. Pēc jauno tehnoloģiju 3 / 4G, augstas izšķirtspējas video pārraides un attēlu atpazīšanas ieviešanas ugunsdzēsēju komandieris var attālināti reāllaika video novērošanu caur mobilajiem telefoniem un datoriem, lai efektīvi uzlabotu meža ugunsgrēku novēršanas videonovērošanas sistēmas darbību.

Ugunsdrošības videonovērošanas sistēma ir viens no svarīgākajiem meža ugunsgrēku novēršanas un monitoringa līdzekļiem mūsu valstī, pēc tam, kad tā ieiet inteliģentas, jaunās paaudzes priekšējā gala iekārtās ar augstas precizitātes lodīšu griezējdegvielu un inteliģentu ugunsdrošības dūmu atpazīšanas algoritmu pilnīgs aprīkojums, saīsināts kruīza laiks, uzlabota pozicionēšanas precizitāte un atpazīšanas spēja, sistēma var realizēt "agrīnu atklāšanu, precīzu trauksmi, precīzu ugunsgrēka atrašanās vietu"

Pašreizējā tirgū meža ugunsgrēku novēršanas videonovērošanas sistēmas programmatūrai ir dažādas funkcijas, aparatūras aprīkojums ir nevienmērīgs, vienota dizaina, ražošanas un pielietošanas standartu trūkums, šajā nolūkā Valsts meža pārvalde izsniedza "meža ugunsgrēku profilakses video tehniskās specifikācijas" uzraudzības sistēma "2016. gada 18. janvārī. Standarts tika oficiāli ieviests 1. jūnijā. Rūpniecības standartu formulēšana paātrinās zinātnisko un tehnoloģisko sasniegumu izplatīšanu, standartizē tirgus konkurences kārtību un panāk vienotu meža ugunsgrēku novēršanu un vienotu nosūtīšanu.