Ieguvumi no Gatesea Saules Powered videonovērošanas kameras

- Sep 21, 2018 -

Ieguvumi no Gatesea Saules Powered videonovērošanas kameras

Mūsu Gatesea, bezvadu mobilā tālruņa kameru sistēmu darbina saules un vajadzīgi tikai mobilā tālruņa signāla darboties autonomi visā pasaulē 24/7/365! Aprīkots ar iekšējo bateriju, Gatesea ir paredzēts sliktākajiem vides apdraudējumiem nodrošinot tūlītēju video un attēlus no jūsu attālās nedrošos apstākļos pat atmiņas zuduma apstākļos.


Tagad, pieņemsim apskatīt Gatesea saules powered drošības kameras, lai redzētu to, ko jūs varat sagaidīt no viņiem priekšrocības.


1. elastīga vietās

Saules powered drošības kamera pieprasa bez kabeļu un elektrotīkla strādāt. Tātad to var izmantot dažādos uzraudzības programmām, piemēram, attālās vietās vai ģeogrāfiski izaicinājumu vidē.

Tipisks vietās, kur var instalēt saules powered novērošanas kameru ietver, bet neaprobežojas ar jūsubrīvdienu mājas, nojumes, būvlaukumos, vīna dārzus, saimniecībās, Kūtis, laivas, noliktavām, RVs, utt.

2. viegli uzstādīt un pārvietot

DIY saules powered bezvadu apsardzes kamerām ir ātri uzstādīt jebkurā vietā, jūs vēlaties, kā jums nav nepieciešams darbināt jebkurš netīra kabeļus vai urbt lomas, kas ir diezgan rentabli drošības opciju. Jums ir arī brīvība pārvietoties saules videonovērošanas kameras, kā projekta avansa vai pabeidz vai kad pārvietojat uz citu vietu.

Vēl labāk, jūs varat viegli pārvietot saules videonovērošanas kameras projekta avansa vai pabeidz un veikt saules IP kamerām uz jaunu vietu.

3. videi draudzīga

Darbina atjaunojamo saules gaismas, saules kameras nebūs iznīcināt videi vai izraisīt jebkādu piesārņojumu, atkritumus un vienreizējās lietošanas baterijas do.

Wcepure ir vairāk, radot infrastruktūru, lai atbalstītu tradicionālās uzraudzības sistēmas var būt graujošas. Saules powered novērošanas kameras pieprasīt nekādas infrastruktūras un var atļaut tādas jomas kā mitrāji ir jāsaglabā.

4. diena un nakts monitoringa

Kā paskaidrots iepriekš, saules powered bezvadu drošības IP kameras var darbina uzlādējamās baterijas naktī, kad saules nav pieejams.

5. viegli skala

Saules powered apsardzes kamerām arī nāk kā elastīgs un mērogojams risinājums, ja jūs vēlētos pievienot 2 vai 3 vairāk kameras vēlāk.

1.jpg