5 iemesli, lai izmantotu Gatesea LED saules plūdu gaismas drošībai

- Oct 23, 2018 -

5 iemesli, kā lietot Gatesea LED saules plūdu gaismas drošībaiSaules plūsmu gaismas attēla rezultāts


LED saulesplūmju gaismas ir kļuvušas populārākas, jo tās nodrošina apgaismojumu visattālākajās vietās, lai nodrošinātu drošību. Gatesea saules plūsmas gaismas var uzstādīt gandrīz jebkurā vietā, bez vajadzības parasto barošanas avotu. Turpmāk minēti pieci iemesli to īstenošanai.


1. Nodrošiniet skaidru teritoriju redzamību no attāluma, lai redzētu, kā kāds pārvietojas apgabalā vai ap to.

To var panākt, ja gaismas darbojas visu nakti vai izmantojot kustības detektoru. Motion nodrošina tādus pašus drošības līmeņus; tomēr ļauj daudz mazāk enerģijas patērēt, jo gaismas darbosies tikai tad, kad kaut kas pārvietosies apgabalā. Detektors, gaismas nāk uz noteiktu laiku un ļauj kādam redzami redzēt, kas ieskauj kustības detektori. 30 sekundes paliek spilgtas un pārslēdzas atpakaļ uz dim režīmu, ja tālāka kustība nav konstatēta


2. Noņemiet potenciālās slēpošanas vietas gājēju ceļos.

Saules plūdu gaismas var iedegties visā teritorijā un noņemt slēptuves ap maršrutiem, kuros gājējiem vajag ceļot. Viņu gaismas izplatīšanās parasti ir daudz lielāka un tumsā atstāj daudz mazāk vietas. Tas var nodrošināt papildu drošību gājējiem jebkurā vietā neatkarīgi no tā, vai tas iet pa parku, uz autostāvvietu vai uz leju pa ielu.


3.Izmantojiet citas drošības ierīces, piemēram, kameras šajā apgabalā.

LED apgaismojums nodrošina arī labāku apgaismojumu kamerām, lai vizuāli uzzinātu, kas atrodas konkrētajā laikā konkrētajā laikā. Saules LED pludiņu gaismas var darboties zemākas gaismas līmenī, kamēr tiek izmantota kamera, un pēc tam pārslēdzas uz augstu darbināmo lukturi, kad kustība tiek aktivizēta, lai palielinātu kameras redzamības un attāluma rādītājus. Tas nodrošinātu, ka drošība šajā reģionā ir pilnīgi pamanāma tam, kas notiek konkrētā vietā precīzā laikā. Jūs pat varat apvienot saules enerģijas plūsmas gaismas un drošības kameru sistēmu vienā.


4. Apkopojiet un norādiet, vai kāds pārkāpj jūsu īpašumu

Noziedzības novēršana ir lielākā loma, ko piedāvā LED drošības apgaismojums, un saule ļauj tām darboties pat tad, kad strāvas padeve ir beigusies. Noziedznieki nav zināmi par to, ka tie darbojas, kur tos var viegli noķert, un apgaismot zonu ar labām LED indikatoriem, kas darbojas neatkarīgi no tā, kas palīdzēs novērst noziegumu šajā teritorijā, kā arī nodrošinās vieglu atzīšanu, ja kaut kas notiks.


5. Palielināt nakts gājēju satiksmi un drošības sajūtu.

Papildu drošības un drošības nodrošināšana, apgaismojot zonu, var palielināt gājēju satiksmi un padarīt cilvēkus šajā teritorijā drošību un drošību. Uzņēmēju īpašniekiem tas ir izdevīgi divas reizes; pirmkārt, palielinot klientu satiksmi un otrkārt palielinot darbinieku drošību. Ja klienti uzskata, ka jūsu uzņēmums ir nodrošinājis apgaismojumu un izveidojis drošu vietu, lai apmeklētu, viņi būs vairāk piemēroti, lai atgrieztos. Darbiniekiem tas nodrošina labklājības sajūtu, ka darba devējs nodrošināja nepieciešamo apgaismojumu, lai nodrošinātu viņu drošību un liek viņiem justies kā viņu drošībai ir galvenā prioritāte. Turklāt saulesplūdu gaisma ir ideāli piemērota stāvvietām, pārejām, ielām, kopienām , zāliens, dārzi, fermas uc


Vai jūs zināt, kādi citi iemesli jums vajadzētu izmantot LED saules plūdu gaismas par drošību?

apmainīties un diskutēt!