Kā novērst naftas un gāzes nozares darbību zaudējumus?

- Sep 13, 2018 -

Kā novērst naftas un gāzes nozares darbību zaudēšanu?

atslēgvārdi: naftas un gāzes, kalnrūpniecības, novērošanas kameras, drošības kameru sistēma, sūknis, Gatesea


Kā mēs visi zinām, katram naftas, gāzes vai kalnrūpniecības materiālu savākšanas procesam ir jābūt uzmanīgam un nepieciešama atsevišķa elektroenerģijas ražošanas sistēma. tāpēc aizsardzība ir galvenā problēma. Lai atrisinātu šo problēmu, Gatesea izveidoja 24/7 bezvadu novērošanas kameras, kas paredzētas skarbai videi, ar stingriem visu laika apstākļu spoguļiem, kas ir noslēgti ar IP67. Tas ir pilnīgi brīvs, ar īsu kabeli iekļautajam saules bateriju paneli.

Naftas un gāzes nozarei ir liela platība attālās vietās. Nav viegli pārbaudīt visus slēptos draudus, un neparedzētu drošības pārkāpumu varbūtība ir augsta. Gatesea nodrošina ļoti nepieciešamo vizuālo informāciju par vietni; sākot no, zinot sūkņa galvas apstāšanos, ja vārsts ir pārvietots, iekrāvējs vai transportlīdzeklis ir iegājis īpašumu. Ja rodas nelaimes gadījums, kustības sensors nekavējoties sāks fotografēt notikumu tā, kā tas notiek. Videoklipi un attēli tiek nekavējoties nosūtīti uz mūsu mākoņa kameras vadības programmatūru, kuru var apskatīt uzņēmuma drošības departaments vai kurš ir atbildīgs par konkrēto atrašanās vietu. Programmatūrai ir pienākums paziņot policijai.

Attālinātās drošības kameru sistēmas tagad ir pieejamas un pieejamu realitāti, kas naftas un gāzes rūpniecībā ietaupīs tūkstošiem dolāru, kas iepriekš bija zaudēti pieskaitāmās izmaksas, sūkņu atrašanās vietas apmeklējumos un negaidītu drošības pārkāpumu dēļ.

219612503762997588.jpg364055863062495267.jpg