Būtiska nozīme Gatesea satiksmes uzraudzībai

- Oct 23, 2018 -

Būtiska nozīme Gatesea satiksmes uzraudzībā

Satiksmes monitora kameras attēla rezultāts


Pieaugošs skaits autotransporta līdzekļu ir vairāk pakļauti satiksmes problēmām. Turklāt darbaspēka izmaksas ir ievērojami uzlabojušās, un ir bijis grūti kontrolēt ceļu satiksmi tradicionālā veidā.

Gatesea saules enerģētiskās drošības kamera ir aprīkota ar inteliģentu analīzes platformu. Intelektuālas analīzes platforma, kas balstīta uz datplūsmu, galvenokārt paredzēta satiksmes policijas departamentu esošo monitoringa resursu funkciju uzlabošanai.

Tas ir pilnīgi integrēts satiksmes informācijas iegūšanas un funkcijas, piemēram, traucējumu trauksmes, nelegālas stāvēšanas atklāšanas, cietā līnijas presēšanas un joslu maiņas noteikšana, stingras līnijas noteikšana, reversās piedziņas noteikšana un īpaša joslu piesaistīšana, izmantojot efektīvus, ātrus un zinātniskus tehnoloģiskus līdzekļus, lai nodrošinātu pilnīgi automātiska satiksmes noteikumu pārkāpumu sodīšana un satiksmes pārvaldības nodaļu vadības režīms.

Ja esat pilsētas satiksmes pārvaldnieks, kurš ir satraukts ceļu satiksmes problēmu dēļ, lūdzu, nekautrieties sazināties ar mums.