Veids, lai novērstu satiksmes sastrēgumus

- Oct 26, 2018 -

Veids, lai novērstu satiksmes sastrēgumus


Arvien vairāk autotransporta līdzekļu ir vairāk tendētas uz satiksmes problēmas. Tas ir mazāk iespējams to nosūtīšanas ceļu policija kontrolē satiksmes plūsmu pilsētā. Kas ir labāks veids, lai novērstu satiksmes sastrēgumus?

Gatesea saules powered drošības kamera ir aprīkota ar inteliģento analīzes platforma. Satiksmes video balstīta viedo analīzes platforma galvenokārt paredzēts uzlabot esošās uzraudzības resursi, satiksmes policijas struktūrvienību funkcijas.

Kas ir vairāk, tas iegūst informāciju, kas ietver transportlīdzekļu plūsma, vidējais gaidīšanas ilgums, piesātinājums, laika noslogojums attiecība, vidējais transportlīdzekļa ātrums, attālums starp transportlīdzekļa vadītāju, blīvuma joslu, joslu jaudas un vidējo laiku, pamatojoties atstarpes transportlīdzekļa vadītājs; sistēma var diferencēt transportlīdzekļu tipiem (ieskaitot mazajiem transportlīdzekli, vidēja izmēra transportlīdzekļiem un transportlīdzekļiem, liela izmēra), sadalīt transportlīdzekļu plūsmu par katru transportlīdzekļa tipu un realizēt dinamiskās noteikšana transportlīdzekļu plūsmas.

Vārdu sakot, Gatesea saules powered drošības kameru var palīdzēt iegūt detalizētu informāciju par ceļu policiju. Tas ir labākais veids, kā darīt abus.