Padoms bērna drošībai mājās

- Nov 12, 2018 -

Padoms, kā aizsargāt bērna drošību mājās


  • Pārskats par drošības pamatprasmēm

Pat ja jūs jūtaties pārliecināti, ka jūsu bērni zina pamata mājas drošības prasmes (pirmā palīdzība, virtuves drošība utt.), Vismaz jāpārbauda, kur viss ir un kas viņiem ir jāzina, ja kāds ievainotos, kamēr jūs esat prom.


  • Nodrošiniet piemājas vietu


Ja jums ir baseins jūsu pagalmā, safasēti žogi un atslēgas vārti, lai novērstu bērnu nokrišanu vai noslīkšanu. Ja lietojat pesticīdus vai herbicīdus, neļaujiet bērniem ieiet pagalmā vismaz četrdesmit astoņas stundas pēc lietošanas, lai tie netiktu pakļauti šīm ķīmiskajām vielām.


  • Nodrošiniet savu māju

Katram namam kā ugunsdrošības pasākumam jābūt dūmu detektoriem. Veikt papildu soli un pievienot oglekļa monoksīda detektorus. Oglekļa monoksīds ir bezkrāsains gāze bez smaržas, kas var būt ļoti bīstama, tādēļ ir vērts papildus aizsargāt jūsu detektorus jūsu mājās.

Vēl viens vienkāršs tehnoloģija, lai pievienotu jūsu mājās, ir loga un durvju sensori. Atkarībā no tā, kā jūs nolemsiet to iestatīt, šie sensori tālrunī var aktivizēt īsziņu vai paziņojumu, izstarot nelielu pīkstienu vai noplūstot skaļru signālu.

Apsveriet arī drošības uzraudzības sistēmu. Tikai signāla ievietošana jūsu pagalmā var atturēt potenciālos ielaušanās gadījumus, kad neesat mājās, taču vislabāk ir iestatīt uzlabotu drošības uzraudzības sistēmu, kuru jūs varat no rokām un deformēt tieši no tālruņa. Pievienojiet drošības kameras un savā tālrunī, planšetdatorā vai datorā jebkurā brīdī varat skatīties, kas notiek jūsu mājās.

Gatese un Cloud pakalpojums nodrošina pilnīgu risinājumu tālvadības uzraudzībai. Kad pametat māju, savus bērnus var apskatīt ar mākoņa kameras vadības programmatūru.

Lai iegūtu vēl vairāk līdzekļu, lai jūsu bērni būtu droši mājās, apmeklējiet mūsu mājas drošības, noziedzības novēršanas un bērnu drošības centru .