Kas padara Solar 4G kameru atšķirīgu no citiem

- Nov 13, 2017 -

Saules 4G kamera ar pilnu saimes 4G bezvadu kameru ir jaunās paaudzes IOT bezvadu tīkla kamera no Zhongshan Gatesea Technology Co., Ltd, kas var vienlaikus pārsūtīt video un skaņu un nosūtīt dažādus sensora signālus, piemēram, mitruma sensora, vēja signālus jaudas sensors un ūdens līmeņa sensors. Tomēr tas, kas padara saules 4G kameru izcilu šādā digitālo produktu laikmetā.

1(001).jpg

Faktiski daudzas digitālo produktu funkcijas ir vairāk un vairāk humanizētas, lai īstenotu visvairāk ērtības cilvēkiem, un 4G saules 4G kamera nav izņēmums. Kā tā nosaukums, saules 4G kamera var nosūtīt video un balsi, izmantojot 3g / 4g un Wi-Fi tīklu. Un tā atbalsta GPS funkciju, cilvēkiem ir ļoti ērti attālināti vadīt kameras.

Darba laiks ir arī svarīgs cilvēkiem. Cilvēkiem būs šaubas par produktiem, kuriem nepieciešams pastāvīgs uzlādēšana, un tas arī negatīvi ietekmēs lietotāju pieredzi. Saules 4G kamerai ir zems enerģijas patēriņš, gaidīšanas laiks ir apmēram 20 dienas, darba laiks ir apmēram 5 dienas. Satelīta 4G kamera ir īpaša sistēma, tā ir attālā bateriju vadības sistēma, tā jebkurā laikā var pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, un tā var parādīt, vai akumulators ir uzlādēts, un tas ir ļoti svarīgi cilvēkiem gan darbā, gan dzīvē.

Saules 4G kamera var arī atbalstīt mākoņa pakalpojumus, tā var veikt fotoattēlus regulārajā laikā, video ierakstīt pamatlaikā, tā var augšupielādēt datus mākoņa vietās, lai saglabātu datu drošību. Turklāt kamera nezudīs savienojumu tik ilgi, kamēr ir signāls, savukārt tradicionālās bezvadu kameras joprojām izmanto usb aprobežotu 4g moduli.

Nav šaubu, ka saules 4G kamera ir labāka nekā tradicionālā bezvadu kamera neatkarīgi no tā funkcijas un darba laika. Nav brīnums, ka tas ir populārs ar cilvēkiem.