CLOUD SERVICE
Mūsu mobilajai lietojumprogrammai ir atļauts tieši pieslēgties mākoņa pakalpojumiem, tādējādi nodrošinot vienkāršotu kameras programmatūras un funkciju kontroli. Tiem cilvēkiem, kuri vienmēr darbojas, mūsu mobilā lietojumprogrammatūra ļauj jums viegli informēt. Skatiet, pievienojiet un vadiet mobilās kameras sistēmas no visu mobilo ierīču brīvības. Mūsu populārākā funkcija mūsu mobilajā lietojumprogrammā ir "Live Look" videoklips un attēli, kas ļauj jums nekavējoties pārbaudīt jūsu uzraudzības zonu.

CUSTOM & OEM RISINĀJUMS

Mūsu R & D nodaļa sastāv no speciālistu grupas, kam ir vairāk nekā 15 gadu pieredze programmatūras un aparatūras izstrādē, tā ir dažāda nozare un laba, sniedzot pasūtījuma un OEM risinājumus, ir:

● Kameras konfigurācijas pielāgošana

√ Pielāgota konfigurācija

√ Pielāgotas funkcijas

● Mobilās lietojumprogrammas pielāgošana

√ Pielāgotas un firmas lietotāja saskarnes

√ Atbalsts konkrētam lauka lietojumam

√ Datu analīzes un brīdināšanas funkcijas

● Mākoņu pakalpojumu sniedzēji piekļūst pielāgošanai

OEM RAŽOŠANAS VEIDLAPA

Sunwebcam stāv aiz visiem mūsu produktiem. Tas ir tāds pats kā mēs izturamies pret visiem mūsu tirgotājiem. Sazinieties ar mums zemāk.

KĀ TAS STRĀDĀ

图片3.png

Kameras sistēma apvieno HD kameru, akumulatora dublējumkopiju, saules lādētāju, mobilo modemu (WiFi modemu), vietējo glabātuvi un skaitļošanu vienā integrētā kompaktā ierīcē, kas tiek darbināta no neliela saules paneļa (iekļauta) un iebūvēta bateriju sistēma nodrošina turpina darbību vairākas dienas, pat ja nav saules enerģijas.

Kameru sistēma pārraida mobilo vai WiFi savienojumu ar kameras programmatūras un mākoņa pakalpojumu.

Kameras sistēma automātiski augšupielādē fotoattēlus, kas uzņemti, vai uz pieprasījumu un attēlus un video plūsmas, lai to skatītu kameras programmatūrai.

Lietotāji piesakās kameras programmatūrai no datora vai mobilās ierīces, lai kontrolētu kameras vai skatītu attēlus un videoklipus.

Mūsu mākoņa pakalpojums ir izvietots Amazon Web Services (AWS), kas ir vadošais mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs un ļoti pielāgojamiem, ļoti uzticamiem, visā pasaulē hostinga pakalpojumiem. Kameras sistēma ir veidota uz šī klinšu pamatnes, lai nodrošinātu drošu un drošu datu glabāšanu un piekļuvi jūsu kamerām.MOBILAIS PIETEIKUMS

Mobilā lietojumprogramma ir grafiska lietotāja saskarnes programmatūra jūsu Sunwebcam kameras konfigurēšanai un kontrolei. Galvenās funkcijas ir šādas:

■ Pēcapstrādes attēlu uzņemšana

■ Video straumēšana

■ Atbalsta Sunwebcam kameras pa mobilo vai WiFi

■ Vairāku lietotāju vienlaicīgi lietotāji

■ Vairāki piekļuves kontroles līmeņi

■ Kopīgojiet un eksportējiet attēlus un tīmekļa lapas

■ Skatīt vairākas kameras no viena konta

image003_副本.png