Apslēptā saules WiFi kamera

Apslēptā saules WiFi kamera

saules powered drošības kameras bezvadu drošības kameras pasargās Jūs daļu starp tradicionālo nemainīgi signalizācijas sistēmas izmaksas. Jo nav visus vadus, tas ir vienkārši pārvietojiet kameru un kustību detektoriem uz jebkuru vietu gan iekštelpās un ārpus telpām. Daži modeļi ir konstruēti tā, ka...

Produkta detaļas

saules powered drošības kameras

图片3.png

Bezvadu drošības kameras pasargās Jūs daļu starp tradicionālo nemainīgi signalizācijas sistēmas izmaksas. Jo nav visus vadus, tas ir vienkārši pārvietojiet kameru un kustību detektoriem uz jebkuru vietu gan iekštelpās un ārpus telpām. Daži modeļi ir paredzēti, lai piecelties, lai jebkuros laika apstākļos, un tas ir paredzēts galējām temperatūrām; citi ir jānovieto izturīgu kameras korpusa iekšienē.
Lieliska lieta parsunwebcam saules bezvadu drošības kamerasvienkārši tāpēc, ka tie nav lietderība ārpus rindas vai elektroinstalācijas pieslēgumu. Tie tiks izmantoti jebkuras attālas atrašanās vietas bez elektrības vai interneta savienojumu. Jo kameras bezvadu to lietojamība ir neierobežotas. Viegli varētu pārraudzīt ģimenes aktivitātēm, dzīvnieki, būvlaukumos, stāvvietu, garāžu, vides izmaiņas, universitātēs un skolās, privāto īpašības un uzņēmumiem.
Protams tie joprojām vajadzēs būt pieslēgts elektroenerģijas avota ilgu laiku. Parasti tas veida baterijas vai iekšējo elektrisko jaudu. Tomēr problēma šeit ir, ka baterijas ir nepieciešams jums kļūt jāaizstāj vai barošanās. Saules baterijas, kas saistīts ar kameru vienībām pastāvīgi uzlādēt baterijas. Saules tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojusies visā vairākus gadus un efektivitāti un paneļi vēl darbosies mākoņains, apmācies dienas. Kustību sensori, kas jāaktivizē ar nosacījumu, ka darbība ir klāt nodrošina kameras palaist laiks un datu glabāšanas telpa nekādā ziņā nav lieki.
Ja esat saules powered drošības kameru sistēmu vajadzētu izmantot, lai attēlotu mājas īpašnieks var notiek, kamēr esat prom, savienojot tos ar jebkuras ierakstīšanas ierīces, iespējams ciparu videorakstītājs (DVR), VCR, vai datora. Kameru var arī iestatīt, lai automātiski izveidotu savienojumu ar vienu datoru un sniegt jums tūlītējos ziņojumus, ugunsgrēka vai gāzes noplūdes gadījumā. Ātrāk jūs esat prom, jūs varat atrast pie jūsu īpašuma vides stāvokli, tiklīdz. Kā nu katru kustību jūsu mājās var sameklēt stikla break-ins.
Instalējiet jaunāko drošības saules powered kameru komplekti ir ļoti, lai saprastu. Tie ir izstrādāti, lai jūs spētu viegli pārvietot jebkuru kameru jaunākos vietu ap savu mantu. Lieljaudas raidītājiem var būt vajadzīgi lieli īpašumi vai platības. Jūs varat pievienot jaunas kameras esošajā sistēmā uzreiz, jo tur nav vadi, lai risinātu ar. Saules paneļi, kas iekļauti aizsardzības kameru komplekti atbilstoši lieluma iekšējo akumulatoru uzlādēt laikā. Pastāv arī rezerves barošanas avotu, kad akumulators izlādējas pa nakti. Ja jūs nolemjat, ka vēlaties veikt izmantošanu jūsu drošības kameras brīvas ārā vai attālās vietās, tad šī saules powered kustības sensora kamera ir gudra izvēle.

Funkcijas

1. augstas jutības andhigh SNR Micro megapikseli CMOS sensors

2.2.8mm-12mmProfessional HD megapikseļi varas zoom objektīvs

3. mobilais tālrunis attālā skatu, saderīga ar daudziem smart tālrunis darbojas platforma atbalsta

4. atbalstīt bagātīgs tīkla protokols: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, UPNP, RTSP, un tā tālāk

5. atbalstīt FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA / HSPA + TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

6. atbalsta 3G/4G/WIFI 802.11b/g/n bezvadu tīkls

7. atbalsta ONVIF protokolu

8. atbalsta trauksmes attēlus, lai sūtītu e-pastu

9. atbalsta signāla attēlus augšupielādēt FTP serverī

10. atbalsta taimera notverti attēls augšupielādēts Micro SD karte un FTP serveris

11. atbalsta statisku IP, arī atbalstīt dinamiskas IP(DHCP)

12. atbalsta P2P Plug and Play

13. atbalsta IE, Google Firefox pārlūkprogrammā

14.Built webserver atvieglo lietotājam izmantot standarta IE pārlūku, lai sasniegtu priekšējā galā, reālā laika pārlūkošanas un iestatījumu pārvaldība

15. atbalsta kustību noteikšanas signāla (var iestatīt vairākus reģionus un jutība) un sensoru trauksmes

16. atbalsta adaptīvo 10m/100m tīkla

17.Built, Micro SD kartes slots, Max 128G taimera fotografēšanas


Izmeklēšana