Saules Powered enerģijas bezvadu drošības kameras

Saules Powered enerģijas bezvadu drošības kameras

SOLAR POWERED enerģijas bezvadu drošības kameras Sunwebcam var pasargāt jūs daļu no tradicionālās cieto vadu signalizācijas sistēmas izmaksām. Jo nav jebkuru vadi ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu kameras un kustības detektori, gan iekštelpās, gan ārā. Daži modeļi ir izgatavoti piecelties...

Produkta detaļas

SAULES POWERED ENERĢIJAS BEZVADU DROŠĪBAS KAMERAS
图片4.png  

Sunwebcam var pasargāt jūs daļu no tradicionālās cieto vadu signalizācijas sistēmas izmaksām. Jo nav jebkuru vadi ir viegli pārvietot uz jebkuru vietu kameras un kustības detektori, gan iekštelpās, gan ārā. Daži modeļi ir izgatavoti piecelties, lai jebkuros laika apstākļos un ir sagatavoti galējām temperatūrām; citi ir jānovieto izturīgu kameras korpusa iekšienē.
Lieliska lieta par bezvadu apsardzes kamerām ir vienkārši tāpēc, ka tie nav ārējās elektropārvades līnijas vai elektroinstalācijas pieslēgumu. Tas padara tos izmanto attālās vietās bez elektrības vai interneta savienojumu. Jo kameras bezvadu to lietojamība ir neierobežotas. Viņi spēj kontrolēt ģimenes aktivitātēm, dzīvnieki, būvlaukumos, stāvvietu, garāžu, vides izmaiņas, universitātēs un skolās, privāto īpašības un uzņēmumiem.
Protams tie joprojām vajadzēs pieslēgts elektroenerģijas avota uz noteiktu laika periodu. Parasti tas ir tāda veida baterijas vai iekšējo bateriju pakete. Tomēr problēma šeit ir, ka baterijas ir nepieciešams tiek aizstāti vai uzpildīt. Saules baterijas, kas saistīts ar kameru vienībām pastāvīgi uzlādēt baterijas. Saules tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojusies visā vairākus gadus un efektivitāti un paneļi vēl darbosies mākoņains, apmācies dienas. Kustību sensori, kas jāaktivizē, kad aktivitāte ir klāt nodrošina kameras, izpildes laiku un datu glabāšanas telpa būs nelietderīgi.
Ja jūs esat noteikti mājas īpašniekam vajadzētu izmantot saules powered novērošanas kameras sagūstīt kaut ko, kas notiek, kamēr esat prom, savienojot tos ar ierakstīšanas ierīci, saka ciparu videorakstītājs (DVR), VCR vai datoru. Kameru var arī iestatīt, lai automātiski izveidotu savienojumu ar vienu datoru un jums tūlītējos ziņojumus, ir noteikti ugunsgrēka vai gāzes noplūde. Ātrāk jums ir izslēgti, jūs varat uzzināt īpašuma vides stāvokli jebkurā laikā. Kā nu katru kustību jūsu mājās var sameklēt stikla break-ins.
Jaunākās drošības saules powered kameru komplekti ir ļoti viegli uzstādīt. Tie ir izstrādāti, lai pēc iespējas viegli pārvietot jebkuru kameru ap māju pareizajā atrašanās vietā. Lieljaudas raidītājiem var būt vajadzīgi lieli īpašumi vai platības. Viegli iekļaut jaunu kameru pret esošo sistēmu kopš tur aren' kopā ar vadiem. Saules paneļi, kas iekļauti aizsardzības kameru komplekti atbilstoši lieluma recharge iekšējais akumulators

Laikā dienā. Pastāv arī rezerves barošanas avotu, kad akumulators izlādējas pa nakti. Ja jūs vēlaties izmantot videonovērošanas kameras viegli ārā vai attālās vietās, šī saules powered kustības sensora kamera ir gudra izvēle.

Nozarēm, kas izmanto mūsu Saules Powered drošības kameru sistēma:

Sunwebcam ir ideāls attālās vietās, kas nav ietekmes vai internetā, kur jāizvieto attālās drošības un novērošanas. Sistēma ir portatīvs un var pārvietot un pārlikta viegli.Kopējā pieteikumos iekļauj:

Būvniecības darbu vietām

Fermas, zivjaudzētavas & Orchard

Naftas un gāzes urbšanas un ražošanas

Kritisko infrastruktūru

Vārtiem, uzraudzības

Autostāvvietas un ceļi

Tehniskā informācija

Modelis:GSB-100W

Operating system

iegultā Linux

Procesora

HI3518E (1.0, 1.3 MP)
HI3518C(2.0MP)

Attēla sensors

1.0MP:1 / 4" 1.0 pakāpenisku megapikseļu CMOS sensors
1.3MP:1 / 3" 1.3 pakāpenisku megapikseļu CMOS sensors
2.0MP:1 / 3" 2.0 pakāpenisku megapikseļu CMOS sensors

IS-CUT

atbalsts

Lēcas

C/Padomes dokuments 4mm 3 megapikseļu noteikts objektīvs

Minimālais apgaismojums

0,01 lux

Standarta saspiešanas

Audio saspiešanas

G.726/G.711 (noklusējums ir G.711)

Saspiestu transporta plūsmas

32kbps-6Mbps, self-definēts, noklusējuma ir 2536 Kbps

Funkcija

Uzglabāšana

Max 128G Micro SD karti

Kustību noteikšana

4 neatkarīgu atklāšana apgabalu var iestatīt (jutība ir regulējams 1-100)

Signāla savienojums ar pievadu

attēlu nosūtīšanas nosaukts pastkastītē; FTP augšupielādēt attēlus un video
serveri; attēlus un videoklipus uz SD karti

4G funkcija

Atbalstīt FDD-LTE, TDD-LTE, WCDMA / HSPA + TD-SCDMA, GSM/GPRS/EDGE

Vispārējas specifikācijas

Pakete

4. G WIFI Camera
Saules panelis

Kopējais svars

14,5 KG

Iepakojuma lielums

72 x 23.5 × 76 cm

Darba temperatūra

-20℃ ~ + 55℃

Darba mitrums

10 % ~ 95 % RH

Barošanas avots

DC12V 2A

Aizsardzības diapazons

IP66

enerģijas patēriņš

3W (IS LED: izslēgt); 15W (IS LED: ON)

Izmeklēšana