Saules kamera

Saules kamera

Mūsu Sunwebcam, bezvadu mobilo kameru sistēma, ir aprīkota ar sauli, un tai ir nepieciešams mobilais signāls, kas darbojas autonomi jebkur pasaulē 24/7/365! Sunwebcam aprīkots ar iekšējo akumulatoru, kas paredzēts vissliktākajam vides apdraudējumam, vienlaicīgi nodrošinot tūlītēju video un ...

Produkta detaļas

Mūsu Sunwebcam, bezvadu mobilo kameru sistēma, ir aprīkota ar sauli, un tai ir nepieciešams mobilais signāls, kas darbojas autonomi jebkur pasaulē 24/7/365! Sunwebcam ir aprīkots ar iekšējo akumulatoru, kas ir paredzēts vissliktākajam vides apdraudējumam, vienlaikus nodrošinot tūlītēju video un attēlus no attālās drošās vietas pat izslēgšanās apstākļos.

1.jpg

Ko var darīt Sunwebcam?

Sunwebcam ļauj

24 stundu video ieraksti

Uzņemiet attēlus plānotā veidā

Saņemiet teksta vai e-pasta trauksmes paziņojumus gadījumā, ja ir pieejams cilvēks vai transportlīdzeklis, kamēr tiek dublēti visi jūsu videoklipi un attēli mūsu mākoņdrukas programmatūrā, lai tos pārskatītu.

Tālvadības monitoru, izmantojot datoru un mobilo ierīci

Kameras tālvadība ar datoru vai mobilajām ierīcēm

Mākoņa pakalpojumu savienojums ar mobilo datu pārraidi un mākoņa programmatūru ik mēnesi, jūs vienkārši maksājat, kad nepieciešams jauns video un attēli

5.jpg

Ļoti svarīgi ir vākt informāciju pētījumiem, lai uzraudzītu vides un lauksaimniecības zonas, taču tajā pašā laikā ir ļoti laikietilpīga un dažreiz neatbilstoša, jo ir pieejama persona, kas veic šos pētījumus. Visefektīvākais veids, kā vākt informāciju vides un lauksaimniecības pētījumiem, ir nodrošināt 24/7 monitoringu, bet tas ir ļoti dārgs uzdevums, apsverot darbinieku laiku un ceļošanu.

7.jpg

Sunwebcam nodrošina 100% bezvadu / saules datu un attēlu kolekciju. Mākoņu pakalpojums nodrošina vispārizglītojošo risinājumu vides inženieriem un zinātniekiem, lai koncentrētos uz datiem.

SATIKSME UN CEĻI

Sunwebcam nodrošina ērtu satiksmes uzraudzību jebkura lieluma pilsētām, tādējādi ietaupot izmaksas

tipiski risinājumi ietver dārgu vietņu plānošanu un inženieriju, komunikāciju infrastruktūru, tranšeju iegādi un IT izdevumus patentētajām programmatūras sistēmām un serveriem.

20.jpg

Sistēmas mazais izmērs un vieglā masa ļauj tos novietot uz esošo infrastruktūru, piemēram, gaismas stabi, satiksmes stabi, tilti, koki.

Mākoņa pakalpojums nodrošina pilnīgu kameru pārvaldību, saites uz publiskās skata lapām reāllaika satiksmes apstākļos.

30.jpg

BŪVNIECĪBA

50.jpg

Ieguvumi ietver:

Darbavietas zādzību novēršana

Jobsites stāvoklis dzīvo izskatu

Apdrošināšanas prasību aizsardzība

Informēt ieinteresētās personas

Samaziniet vietnes ceļa izdevumus

Projekta mārketings

Vizuālās revīzijas taka - samazināt saistības

Samazināt projektu strīdus, pārvaldīt apakšuzņēmējus un starpposma mērķus

1.jpg

Elektrības strāvas tīkla attālinātai uzraudzībai un drošībai ir tikpat liela nozīme kā jebkad. Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāuzrauga iekārtas, vai jāaizsargā no zādzībām un manipulācijām, ar reāllaika savienojumu saistītā uzraudzība ir būtiska jūsu darbībai.

ELECTRIC POWER GRID DROŠĪBA

61.jpg

Sunwebcam un mākoņa pakalpojums nodrošina pilnīgu risinājumu elektrisko apakšstaciju un citu kritisko infrastruktūru jomu tālvadības uzraudzībai. Bagātīgo funkciju komplekts nodrošina datu reģistrēšanu, brīdinājumus un trauksmes signālus un attēlu arhīvu.

62.jpg

OIL & GĀZE UN IEGUVE

Sunwebcam ir bezvadu novērošanas kameras, kas paredzētas skarbai videi, ar stingriem visu laika apstākļu spilveniem, kuru spiediens ir noslēgts līdz IP67. Tas ir pilnīgi brīvs, ar īsu kabeli iekļautajam saules bateriju paneli.


Izmeklēšana