Saules Powered CCTV kameras sistēma

Saules Powered CCTV kameras sistēma

saules powered videonovērošanas kameru sistēmas produkta apraksts portatīvā syrveillance iekārtas tiek izmantotas celtniecības projektiem, negadījumi, sliktiem laika apstākļiem un satiksmes plūsmas problēmas, spēju ātri izvietot pašpietiekamas, pagaidu novērošanas sistēma līdzekļiem, nodrošinot papildu pasākums...

Produkta detaļas

saules powered cctv kameras sistēma 
Produkta apraksts
Syrveillance portatīvās iekārtas tiek izmantotas celtniecības projektiem, nelaimes gadījumu, sliktiem laika apstākļiem un satiksmes plūsmas problēmas, spēju ātri izvietot pašpietiekamas, pagaidu novērošanas sistēma nozīmē nodrošināt papildu drošības pasākums darba ņēmēji, glābējus un sabiedrībai, un nodrošina attālo vietu monitoringu kompakts, mobilais, autonoma vienība. Skatīties darba zonām, negadījumu teritorijām un problēmu vietām, kad vien un kur vien nepieciešams.

Kamera

Barošanas sistēma

Piekabes

Kameras tipa
Notīrīt kupolveidīgs dienas/nakts, tālummaiņas noliekt panna (PTZ)
Optiskā tālummaiņa
5 standarta
Sakari
Ātrgaitas 4G mobilo maršrutētāju, pieejama, izmantojot TCP/IP interneta pieslēgums (nav vietējās piekļuves)
Reģistrācijas
Uz kuģa ir digitāls ieraksts
Web
Reālā laika tālvadības pults
Klients
Smart tālrunis app

Battery
30ah dziļi cikls
Saules panelis
100W
Saules kontrolieris
20.
Zema sprieguma atvienot
Barošanas iekārtas tiek deaktivizēta, ja akumulatora spriegums kļūst zems; sistēma automātiski atsāk, kad baterijas ir uzpildīt; spriegums un temperatūras iestatījumi ir regulējams

Svars
20KG
Būvniecība
MIG metinātas, unibody-stils
Apdare
Krāsnī cepta pulvera pārklājums
Pēda
220x365cm
Masta augstums
Līdz pat 6500 cm
Ceļojumu augstums
2100mm
Buksēšanas sakabe
Standarta kombinēto aizķeršanās, 2 collas bumbu vai dia. 2½ collas x 1. Padomes dokuments pintle savienotājs

Mūsu priekšrocības
1. visas mūsu produktu fotogrāfijas mēs iepazīstināja tīmeklī tika uzņemts mūsu darbnīca vai sniedz mūsu klientiem, tās ir realitātes, ar fona un bez Photoshops.
2. jaunākās tehnoloģijas, gan aparatūras, gan programmatūras mūsu produktiem.
3. augstas kvalitātes kontroli. Mēs varam kontrolēt sākotnējo materiālu kvalitāti, ieviešot ISO 9001-2000 kvalitātes nodrošināšanas sistēmu.
4. konkurētspējīgāko cenu.
5. profesionāli tehniskā atbalsta. Mēs esam bijuši šajā nozarē vairāk nekā desmit gadus un pilns ar pieredzi resolveany veida problēmas, kas nākotnē var saskarties ar klientiem. Turklāt mūsu tehniskais atbalsts tiks sniegts produkta kalpošanas laikā.
Mūsu pakalpojumi
1. visi iepriekš minēto cenu nosaka, pamatojoties uz FOB Zhongshan ostas cenu vai CIF cenas atkarībā no dažādām valstīm vai reģioniem.
2. standarta pakete: Eksportēt standarta kartona kastē vai kordu kastīti atkarībā no dažādiem produktiem.
3.Guarantee: 1 gadu kopējais kvalitātes garantija, bezmaksas daļu Nomaiņa tiks sniegts ja jebkuru problēmu occurredduring garantijas periodā.
4. izstrādes laiks: App 15 līdz 30 darba dienām, atkarībā no daudzuma. 3 darba dienu laikā, ja jebkura produkta krājumi ir pieejami app.
5. samaksas preces atšķiras atbilstoši tieši izmeklēšanas.
6. mēs piedāvājam vislabāko klientu apkalpošanu, gan pirms, gan pēc pārdošanas. Jebkuru no Filatēlija būs reaģēt 24 stundu laikā nevienu no problēmām, pirms vai pēc pārdošanas tiks sniegta risinājumus un atrisināt 3 darba dienu laikā.

Izmeklēšana