Saules dzelzceļa kamera

Saules dzelzceļa kamera

saules powered drošības kameru āra Product Description Sunwebcam 4G saules staru PTZ kameras sērija ir spēcīgs, viegli izvietot, pilnīgi atsevišķa HD Ultra HD (UHD) uzraudzības risinājums. Sistēma ir aprīkota tā, lai nodrošinātu efektīvu attālā vietā, 24/7 dienas/nakts novērošanas visvairāk...

Produkta detaļas

saules powered drošības kameru āra

Produkta apraksts

Sunwebcam saules 4G IS PTZ kameras sērija ir spēcīgs, viegli izvietot, pilnīgi atsevišķa HD Ultra HD (UHD) uzraudzības risinājums. Sistēma ir aprīkota tā, lai nodrošinātu efektīvu attālā vietā, 24/7 dienas/nakts novērošanas visprasīgākās lietojumprogrammas jebkurā mobilajā 4 G pārklājuma ir pieejams. Base ZTN4GSD-200 saules PTZ kameras sistēma ir būvēta ap Network IS PTZ Camera sniegusi patiesu 1080p HD video pat 0 lux (gaisma) pateicoties integrētas augstas jaudas IS LED apgaismojums. Aprīkots ar on-kameras Micro SD vai Micro SDHC video krātuves nav obligāti borta NVR vienības ļauj elastīgi pārvaldības iespējas ar lielisku ierakstu spējas. Gan WiFi komunikāciju un 4G mobilo savienojumu aparatūru ir nodrošināti ar vispārēju atbalstu lielākā daļa pārvadātāju visā pasaulē. Virkne iekļauta tālvadības uzraudzības izvēli no web interfeisu CMS / NVR programmatūru un mobilo progr apskates visus arī jūsu rokai. Būvētas nelīdzens pieteikumus un patiesa daudzpusība, lietotāji var identificēt un izsekot mērķus attālās vietās pilnīgā tumsā pie lielos attālumos no jebkuras vietas pat to smart tālruni. Pilnīgi Saules Powered ir viegli uzstādāma un ir pieejamas neskaitāmas iespējas, lai palīdzētu sasniegt kaut ko no uzraudzības, ikkadra ierakstīšanu un pēc tam drošība.

Sunwebcam ZTN4GSD 200 galvenās iezīmes:

Pilnībā Saules Powered, atsevišķs infrasarkano staru HD PTZ drošības kameru sistēma

1080p HD Video pie 30fps vai 720p pie 30fps

H. 264 un MJPEG (jauno neobligāto H.265)

5 x Optical Zoom Auto-Focus Lens (pieejamas citas opcijas)

Iebūvēto infrasarkano staru LED

Nelīdzens 4G LTE WiFi Universal Hardware (pakalpojumu nesniedz *) Plus ārējā All-in-One Omni antena

Ietver pilnībā funkcionālu Web interfeisu un bezmaksas PC NVR / CMS programmatūru, lai mobilo lietojumu

iPhone, iPad, Android, datoru Windows un MAC visi atbalsta

Pilnīga uzraudzība ar tiešraides skatīšanās, ierakstu, meklēšana, demonstrēšana, eksporta

Nodrošina iebūvētu glabāšanas un kustības detektoru, obligāta IVS Video Analytics

Atbalsta divu veidu, kā skaņas Mic/skaļruņi, sirēnas, LED Spot gaismas, ievadizvades trauksmes un ierīces Relays

Atbalsts Sunwebcam Linux un datora NVR sistēmas (nav obligāti)

Atbalstu vienota vairāku sistēmas modeļi

Papildu tālvadības enerģijas sistēmas pārraudzība

Pēc izvēles aizstājēju bezvadu sakaru - paplašināms

Papildu krāsu krāsu shēmas, pulvera pārklājumu, U.c. Black vai standarta baltas krāsas

Izvēles Sunwebcam satiksmes Grade Sekcijveida Polu sistēmas

Obligāta litija pamatā Intelligent baterijas tagad pieejams nepārspējamu veiktspēju un ilgmūžību

Pielāgotās opcijas, kas pieejamas pēc pieprasījuma - dodas uz attālo atbalstu iekļaušana

Augstas izšķirtspējas Ultra HD (UHD) augstas Powered uzraudzību:

Sunwebcam ir saules kameru sistēmu projektē palīdzību sniegt augstas veiktspējas, pilnīgi atsevišķa PTZ kameras darbības efektīvu izmaksu un iespaidīgu līdzekļu kopums, piemēram, tālvadības uzraudzību nekad redzējis. Uzcelta vairākas versijas vienības noklusējuma Pan/Tilt/tālummaiņas IP kameras lielīties nozares labākās īpašības. Tālāk ir aprīkoti ar automātiskās pielāgošanas Smart IS LED Array pārī ar 5x optiskais zoom lēcām gandrīz pastāstīts viss, kas jums ir jāzina. Šāda IS dotācijas, nakts redzamības attālumi no vairāk nekā 400ft ir standarta modeļiem. ZTN4GSD-200 series sniedz arī tās bāzes modeli un inteliģentas iezīmes sortimentu no kameras iestatījumus, piemēram, WDR atbilst liela ātruma precizitāte dzīvot apskate, meklēšana, atskaņošanas un eksporta ka viss viegli sasniegt. Attēla kvalitāti, patiess lietotājdraudzīgumu, dažādas spējas, tāpat kā RTSP tiešraidi visiem sanākt kopā par lielisku rezultātu.

Būvētas uzticams, izturīgs, bet moduļu prasības:

Sunwebcam ZTN4GSD 200 saules staru PTZ kameras sistēma noteikti nosaka jaunu standartu attālo pārraudzību. Visas daļas ir paredzētas skarbajā vidē, tāpat kā tās nelīdzens 4G un WiFi iespējota aparatūras nelīdzens barošanas sistēmas iekārtas pat obligāta borta datoru, pamatojoties uz Linux NVRs. Ar visu to, dizains ir joprojām modulāru, klienti var pieprasīt Add-ons, mēs piedāvājam plašu klāstu neatkarīgi no tā sensoriem, mikrofoni, skaļruņi, LED gaismas, i/o bezvadu tālvadības releji un ārpus tās. Katru aspektu profesionālas pakāpes un paredzēts nogādāt augstākās klases, ticama video drošības daudzus gadus. Šo sistēmu var viegli adaptēt pēc pieprasījuma alternatīvu vai vairākslāņu bezvadu vai citas saziņas iespējas, vairāku kameru labojumu vai PTZ u.c. ir viegli ar Sunwebcam ir ekspertu palīdzību.

Sunwebcam Superior intelekts:

Sunwebcam ekspertu ražot moduļu specializētus risinājumus, dodot neskaitāmas izmaiņas un pielāgošanu atbilstoši katras programmas vajadzībām. Tā būtu viena vairākas sistēmas izvietošanas attālā rajonā, būvlaukumu vai plaša pilsētas uzraudzības Sunwebcam eksperti piedāvā visprogresīvākās sistēmām un pieredze netraucēti sasniegt savus mērķus. Sazinieties ar mūsu draudzīgs personāls šodien un uzzināt vairāk par daudzajām priekšrocībām, ko mēs piedāvājam. Jābūt elastīgai montāža, valsts un mākslas kodekiem kā H.265 ekspluatācijas prasībām SDK vai atvērtā platforma protokolus, Sunwebcam ir risinājumi aptver visplašāko klāstu iespējas mūsdienu.

Visu veidu vajadzībām, tostarp aktīvajiem un Re-Active uzraudzību, drošības, uzraudzības, Time-Lapse reģistrācijas, paziņošanas, brīdinājumu, komunikācijas un attālo Relay i/o kontrolei, bet lielāka


Izmeklēšana