Viss vienā saules ielas apgaismojumā

Viss vienā saules ielas apgaismojumā

Saules ielu apgaismojums // HEX 780X Saules ielas apgaismojums (silta balta LED) // 3.līmeņa jaudas iestatījums // Pielieto maksimālo polu diametru 2,5 "· Trīs līmeņu lietotāja definēts jaudas iestatījums: High-Normal-Low 3-7-12 apgaismojuma darbības laiks. Aprīkots ar litija bateriju ilgākam uzlādes ciklam pret ...

Produkta detaļas

Saules ielas apgaismojums // HEX 780X Saules ielas apgaismojums (silta balta LED) // 3-līmeņu jaudas iestatījums // Pielieto maksimālo polu diametru 2,5 "

图片35.jpg图片36.jpg图片37.jpg

· Trīs līmeņu lietotāja definēts jaudas iestatījums: High-Normal-Low 3-7-12 stundu ilgajam apgaismojuma darbības laikam. Aprīkots ar litija bateriju, lai ilgāk uzlādētu cikls pret ierasto akumulatoru. Iebūvēts uz ārpusi, IP65.

· Atbilst maksimālajam polu diametram 6 cm (2,5 collas). Izstrādāts 2,0 - 2,5 metru (6 - 8 pēdas) montāžas augstumam un 3 līdz 4 metriem (10-13 pēdas) attālumam starp katru gaismu, lai nodrošinātu optimālu gaismas pārklājumu.

· Silta balta gaismas diode neinvazīvai nakts apgaismojumam, lai pievienotu papildu perimetra drošības slāni. Matēts objektīvs ar ģeometrisko druku izstaro futūristisku un mūsdienīgu pieskārienu. Nāk ar nerūsējošā tērauda skrūvēm un uzgriežņiem, kas izgatavoti atbilstoši starptautiskajiem standartiem GB / T818 un DIN934. Nerūsējošā tērauda skrūves un uzgriežņi ietilpst u veida stiprinājumos.

· Pirms lietošanas noteikti uzlādējiet HEX 780X pilnā saulē 8 stundas. Ja HEX 780X nedarbojas atbilstoši iestatījumam, lūdzu, izslēdziet sistēmu un uzlādējiet pilnā saule 3 dienas pirms lietošanas. Zems akumulatora jauda aizliedz sistēmai darboties normāli. Gaisma nāk tikai naktī.

· Izvēles iespēja: iegādājies 3-pakāpju magnētu (kas nav iekļauts šajā gaismā) ar pre-fab skrūvi, lai uzlabotu uzstādīšanas elastību. Labi montāžai uz dzelzs virsmas, kur nav nepieciešams urbt. Ilgstošs kontakts vājā krāsas saķeres virsmā var izraisīt krāsas izkropļošanu magnētiskās izņemšanas laikā.

Produkta apraksts

Priekšrocības un funkcijas:
a) Tranšeja elektroinstalācija - ar HEX 780X jums nav nepieciešams palaist zemē esošo elektrotīklu no tuvākā elektriskā transformatora uz savu apgaismojuma sistēmu.
b) Tranšeju rakšana - Tā kā HEX 780X ir pilnīgi savrupa, autonoma saules sienas gaismas sistēma / saules plūsmas apgaismojums, jums nav jāmaksā papildu izmaksas par raktuvēm tranšejām jūsu pazemes vadiem.
c) Nomaiņa Ainavu - Tā kā jums nav jāpārplūst, lai uzstādītu HEX 780X, nav nekādu papildu izmaksu zemes gabala nomaiņai un remontam, kas tiek sadedzināts tranšejas procesa laikā.
d) Zemes izmantošanas tiesības - bez ārējo vadu savienojumu u.tml., HEX 780X ļauj ārējam lietotājam nodrošināt nepārtrauktu un pieejamu apgaismojumu jūsu apgaismojuma vietās bez nepieciešamības apspriest ar īpašuma īpašniekiem, lai izmantotu to īpašumu pazemes vadu un ainavu.
e) Nr. elektrības skaitītājs - ar HEX 780X nav nepieciešams mērīt apgaismojuma sistēmu. Tas nozīmē, ka jūs ietaupat izmaksas par skaitītāja iegādi un uzstādīšanu, kā arī par elektrības pieslēguma maksu.
f) Nav elektriska izmantošanas un pieprasījuma maksas - Tā kā HEX 780X ir pilnībā saules enerģija, jums nav jāmaksā par elektrisko izmantošanu.
g) LED gaismas kalpošanas laiks ir vairāk nekā 50 000 stundas - Ietaupiet no spuldžu nomaiņas, uzturēšanas un uzstādīšanas izmaksām.
Litija baterijas tiek ražotas atbilstoši augstam standartam lieljaudas lietošanai, drošībai, spēcīgai termiskajai stabilitātei, tolerancei pret ļaunprātīgu izmantošanu, augstu strāvas stiprumu un 1000 ciklu ilgumu. Litija baterijas ir pārstrādājamas.
Komplektā ietilpst: 1 * saules gaismas ierīces; 2 * bultskrūves; 2 * rieksti
Pole nav iekļauts.
Gaisma nāk tikai naktī.

Tehniskās detaļas

Zīmols

Solar Light Mart

Daļas numurs

SLM65730SL

Vienība Svars

2,5 mārciņas

Produkta izmēri

6,8 x 2,4 x 11,8 collas

Baterijas

1 nepieciešama litija jonu baterija. (iekļauts)

Platjoslas apgaismojuma klasifikācija

IP65

Samontēts augstums

11,8 collas

Samontēts garums

6,8 collas

Samontēts platums

2,4 collas

Kolekcija

HEX

Krāsa

Balts

Materiāls

Stikls, metāls, plastmasa

Pabeigt

Balts krāsots

Iekļauti komponenti

Baterijas iekļautas

spriegums

5 volti

Specifiski lietojumi

saules ielu gaisma, saules prožektors, saules drošības gaisma, stenda gaisma

Stiprinājuma funkcijas

3 līmeņu lietotāja definēts jaudas iestatījums: High-Normal-Low 3-7-12 stundu ilgajam apgaismojuma laikam. Izstrādāts 2,0 - 2,5 metru (6 līdz 8 pēdas) montāžas augstumam un 3 līdz 4 metriem (10-13 pēdas) attālums starp katru gaismu, lai nodrošinātu optimālu gaismas pārklājumu, Pielāgo maksimālajam polu diametram 6 cm (2,5 collas), 2800 Kelvin silta balta LED, Iebūvēts ārā, IP65

Gaismas virziens

Regulējams

Enerģijas avots

saules

Pārslēgt stilu

Uzspied pogu

Baterijas iekļauts?

Baterijas ir obligātas?

Spuldzes veids

LED

Gaismas plūsma

975 lm

Vatrums

6 vati

Vatrums

6 vati

Bulb iezīmes

Izlīdzināms

Krāsu temperatūra

2800 Kelvins


Izmeklēšana