Findyouled saules plūdu gaismas

Findyouled saules plūdu gaismas

Findyouled Saules plūdu lukturi Āra ainavu apgaismojums 60LED / 120Lumen Cast alumīnija sienas / Zemes gaismas, 2-in-1 Regulējams gaismas ar 16.4ft kabeļu, Auto ieslēgšana / izslēgšana (silta balta) · Silts balts 60led / 120lumen, izejas leņķis 60 -gredzens, lai aptvertu plašāku leņķi nekā vidējais gaismas stiprinājums. gaismas stiprinājums ...

Produkta detaļas

Findyouled Saules plūdu lukturi Āra ainavu apgaismojums 60LED / 120Lumen Cast alumīnija sienas / Zemes gaismas, 2-in-1 Regulējams gaismas ar 16.4ft kabeli, Auto ieslēgšana / izslēgšana (Warm White)

图片41.jpg

· Silts balts 60līds / 120lūmenis, izejas leņķis 60 grādu, lai aptvertu plašāku leņķi nekā vidējā gaismas stiprinājuma ierīce. gaismas ķermeņi un saules paneļi ir gan ar sienas kronšteinu un zemes montāžas Stakes, lai atbilstu jūsu vajadzībām.Un 16.4 ft svina kabeļa padarīt gaismas armatūru darbu iekštelpās

· Veikt 6 ~ 15hours bez gaismas mirdzuma kā zīme par pilnu maksu, jo 2000mah uzlādējama baterija ar 3 gadu garantija, automātiski darbojas no saulrieta līdz Dawn pie Good Sunshine.

· Rotējoša 7,5 x 6,1 collu saules paneļa, kas ātri uzlādējas pat mākoņainā dienā. Vienkārši pagrieziet saules paneļu uz pirmo reizi, un tas automātiski nāks naktī ar nakts sensoru un paliksiet vēl 6 stundas

· Ūdensnecaurlaidīgs un siltumizturīgs --- Pagriežams lietņu alumīnija melns apdares apgaismojums ar fiksācijas gredzenu un gumijas starpliku, kas iztur spēcīgu izturību pret lietus, sniegu un lielu saules gaismu

· Piezīme. Pirms lietošanas pārliecinieties, ka ir ieslēgts gaismas ķermeņa slēdzis. Gaisma ir jutīga pret gaismu un nedeg gaismā. Lai dienas gaismu ieslēgtu, lūdzu, pilnībā nosedziet saules paneļu un pārliecinieties, ka nav konstatēts gaismas avots vai saules gaisma.

图片42.jpg图片43.jpg图片44.jpg

Produkta apraksts

Krāsa: silta balta

Piezīme:
Pirms lietošanas ieslēdziet gaismas ķermeņa slēdzi (jūs varat sajust, ka poga zem plastmasas vāciņa ir nolietota). Gaisma ir jutīga pret gaismu un nedeg gaismā. Lai dienas gaismu ieslēgtu, lūdzu, pilnībā nosedziet saules paneļu un pārliecinieties, ka nav konstatēts gaismas avots vai saules gaisma.

Nodrošiniet lielisku ainavu vai dramatiskas apgaismojuma iespējas
Šī gaisma patiešām ir ideāla lietošanai ārpus telpām, kas ir jāapgaismo: piebraucamais ceļš, karogs, zīme, ceļš, pagalms, Garāža, Patios, Klāja zonas vai pat konkrēts koks vai augs.

Automātiskais apgaismojums
Ar saules paneļa gaismas sensoru gaisma automātiski sākas krēslā un paliek 6 stundas vēl vairāk

2 vienā instalācijā
Stick in ground / Izmantot iekļautas skrūves uzstādīt uz sienas

Strādā visu nakti ilgi
Lielāki saules paneļi spēj uzņemt vairāk saules, un šī gaisma var ilgt 6-10 stundas

Viegli instalēt
Metāla korpuss un melns apdare ar IP55 ūdensnecaurlaidīgu, atsevišķu 2 vatu saules paneļu ar 16,4 pēdas stiepli, nav nepieciešama maiņstrāvas vai līdzstrāvas barošana.

Solar = zaļā enerģija, ietaupīt naudu
Saules darbmākslīgais prožektors ar efektīvu saules paneļu, nav nepieciešama maiņstrāvas vai līdzstrāvas jauda, ​​šie saules gaisma ne tikai ietaupīs jūs pavisam nedaudz, "pārmaksājot" maksu par strāvas padeves apgaismojumu, tas arī ietaupīs $ uz elektrības rēķina. Ja jūsu laika apstākļi ir sliktāki, jums vajadzētu būt ļoti apmierināti ar šo produktu.

Par FindyouLED
Mēs koncentrējamies uz LED gaismas un LED ierīču izstrādi un pārdošanu mājās un dārzā, un mēs veltām sevi, lai uzlabotu un radītu labāku mājas laiku jums.


Izmeklēšana