Integrētu LED Solar Light

Integrētu LED Solar Light

Integrētu LED Solar Light GS D115W šī ierīce ir integrēta dizains ar saules panelis, akumulatora, LED gaismas avots, lampas korpuss un inteliģentas vadības visas ar vienu iestādi, tā tiek plaši izmantota: drošību apgaismojums, lauku apvidus, apgaismojums, Dock gaismas, Park apgaismojums, autostāvvieta, apgaismojums,...

Produkta detaļas

Integrētu LED Solar Light

GS-D115W

Šai ierīcei ir integrēta dizains ar saules panelis, akumulatora, LED gaismas avots, lampu mājokļu un inteliģentas vadības visas ar vienu iestādi, tā plaši tiek izmantota: drošību apgaismojums, lauku apvidus, apgaismojums, Dock gaismas, parka apgaismojumu, autostāvvieta daudz apgaismojums Parkway apgaismojums, celiņa apgaismojuma, ielu apgaismojums, tranzīta apgaismojums, Outdoor zonas apgaismojums, militārās un civilās drošības u. tml.

Tranšeju rakšana un uzstādot pagrīdes elektroinstalācijas bieži izmaksas padarīt saules ielu apgaismojuma sistēma ekonomiski iespējamas zemākas izmaksas iespēju, pieskaitot ar sauli, šo gaismas ierīces ar bez elektrības rēķinu 365 dienas palīdzību.

Iezīmes:

Saules panelis: 10V10Wp Poly silīcija

LED gaismas avots: 0.5W * 30pcs augsta jauda

Lampu materiāli: alumīnija sakausējums

Prožektors jauda: 15W CREE LED mikroshēmu

Gaismas efektivitāte: 1650 lūmenu

Akumulators: 3.7V2000mAh * 3pcs LiFePO4

PIR sensor: Jā

Apgaismojuma režīmā:

Zaļā gaisma: no krēslas līdz rītausmai (PIR pie)

Zila gaisma: pilnu spilgtumu, kad PIR izraisīts cita laika tuvās gaismas režīmā

Red light: pilnu spilgtumu, kad PIR izraisīts, citu reizi apgaismojums nodziest


Izmeklēšana