Saules iela Light

Saules iela Light

GateSea saules GateSea saules ielu gaismas, 3-režīms iestatījumu litija akumulators, platleņķa 4-asu pielāgošanu optimālu saules gaismas iedarbības, piemērots Max Pole diametrs 3"· · · · 3 režīma iestatījums. ZAĻŠ LED indikators: krēslas līdz rītausmai apgaismojuma sensors PIR nefunkcionē. BLUE LED indikators: PIR funkcija...

Produkta detaļas

Saules GateSea

Saules GateSeaGaismas iela, 3 režīma iestatījums, litija akumulators, platleņķa 4-asu pielāgošanu, optimālu saules gaismas iedarbības, ietilptu Max Pole diametrs 3"

·image001.jpg

·image003.jpgimage005.jpg

· 3 režīma iestatījums. ZAĻŠ LED indikators: krēslas līdz rītausmai apgaismojuma sensors PIR nefunkcionē. BLUE LED indikators: PIR funkcija ir aktivizēta, aptumšojuma režīmā 165 lūmena pilnu spilgtumu 1300 lūmena. SARKANS gaismas indikators: PIR funkcija ir aktivizēta, ieslēdz apgaismojumu, kad kustība ir atklāta, ne kustības nav gaismas / pilnīga tumsa.

· Maksimālais Polis diametrs 8cm (3 collas). Paredzēts 3-4 metru (10-13 pēdas) stabu augstums; 6-8 metru (20-26 pēdas) attālums starp āķiem pole.

· 4-asu pagriešanas ļauj optimāli saules gaismas iedarbības laikā sezonālās izmaiņas; ļauj gaismas pārklājuma zonas korekciju.

· Aprīkots ar litija akumulators, uzlabota drošība, stipra termisko stabilitāti, toleranci pret ļaunprātīgu izmantošanu, augsts novērtējums un 1500 cikla dzīvi.

· Pārliecinieties, ka maksas A1080X pilnā svētdiena 8 stundas pirms lietošanas. Kad A1080X neveic saskaņā iestatījumu, lūdzu izslēdziet sistēmu un iekasēt pilnā svētdiena 3 dienas pirms lietošanas. Zems akumulatora uzlādes aizliedz sistēma normāli funkcionēt. Gaismu tikai nāk naktī.

 

Produkta apraksts

Priekšrocības un līdzekļi:
) grāvi elektroinstalācijas - Alpha 1080 X, jums nav nepieciešams darbināt pazemes vads no tuvākās elektrības transformators apgaismojuma sistēmu.
b) tranšeju rakšana - jo alfa 1080 X ir pilnīgi atsevišķs, autonomie saules ielu gaismas sistēma / saules gaismas plūdu / Solar karoga Pole gaismu, jums nav nepieciešams maksāt papildu izmaksas, ko rakt tranšejas pazemes kabeļus.
c) rezerves ainavas - tāpēc, ka jums nav uz tranšeju instalēt Alpha 1080 X, nav papildu izmaksas aizstāšanu un zemē, kas ir ieplīsis tranšeju rakšanas procesā labošana.
d) zemes lietošanas tiesības - bez nepieciešamības ārējo vadu savienojumi utt., alfa 1080 X ļauj, āra lietotājam nodrošināt konsekventu, pieejamu apgaismojuma apgaismojums vietās, bez nepieciešamības veikt pārrunas ar nekustamā īpašuma īpašniekiem izmantot savu īpašumu, lai apakšzemes kabeļi un ainavu.
e) bez elektrības skaitītājs - ar alfa 1080 X nav nepieciešams mērītājs apgaismojuma sistēma. Tas nozīmē, ka jūs ietaupīt izmaksas, iegādes un uzstādīšanas skaitītāja un elektrības pieslēguma maksas.
f) bez elektrības lietošanas un pieprasījumu izmaksas - tāpēc, ka Alfas 1080 X ir pilnīgi saules powered, jums nav nepieciešams maksāt par elektroenerģijas lietošanas.
g) LED gaismas mūžs vairāk nekā 50.000 stundas - ietaupīt uz spuldzītes Nomaiņa, tehniskās apkopes un uzstādīšanas izmaksas.
Litija baterijas tiek ražotas atbilstīgi augstiem standartiem lieljaudas pieteikumus, spēcīga termisko stabilitāti, toleranci pret ļaunprātīgu izmantošanu, augsts novērtējums un 1000 cikla dzīvi. Litija baterijas ir pārstrādājami.
Komplektācijā ietilpst: 1 * saules ielu gaismas armatūra ar iebūvētais litija akumulators, montāžas kronšteins

Polis nav iekļauts.
Gaismu ieslēgt dienas laikā, un tiek ņemta tikai naktī.

image007.png 

 TVDK detaļas

Zīmols

Saules gaismas Mart

Daļas numurs

SLM901350

Krājuma svars

4,5 mārciņas

Izstrādājuma izmēri

6.1 x 3.9 x 15 collas

Akumulatori

Nepieciešama 1 litija jonu baterijas. (iekļauts)

Zonas apgaismojuma klasifikācija

IP65

Samontēti augstums

15 collas

Samontēti garums

6,1 collas

Samontēti platums

3,9 collas

Kolekcijas

ALFA

Krāsa

White

Materiāls

Stikla, metāla, plastmasas

Apdare

balta krāsota

Vairāki indikatori

1

Iekļauti komponenti

Baterijas, kas ietvertas

Spriegums

5 volti

Īpašām vajadzībām

Outdoor apgaismojums, ielu apgaismojums, ielu laternas

Nostiprināšanās iespējas

ZAĻŠ LED indikators: krēslas līdz rītausmai apgaismojuma PIR sensor tas nav funkciju., BLUE LED indikators: PIR funkcija ir aktivizēta, aptumšojuma režīmā 165 lūmena, pilnu spilgtumu 1300 lūmena., sarkans LED indikators: PIR funkcija ir aktivizēta, ieslēdz apgaismojumu, kad kustība tiek konstatēta, nav kustības no gaismas / pilnīga tumsa., visus trīs uzstādījumus, gaismu tikai nāk pie nakts. Maksimālais Polis diametrs 8cm (3 collu)., par 3-4 metru (10-13 pēdas) stabu augstums un 6-8 metru (20-26 pēdas) attālums starp stabu uz Ziemeļpolu., uzstādīšanas balsteņa 4 ass pagriešanas.

Gaismas virziens

Regulējams

Strāvas avotam

saules

Switch Style

Push button

Baterijas, kas ietvertas?

Akumulatoru nepieciešams?

Spuldzes tips

LED

Gaismas plūsma

1300 lm

Jaudas

10 vati

Krāsas temperatūras

5500 Kelvin


Izmeklēšana