WiFi drošība prožektors kamera

WiFi drošība prožektors kamera

drošības kameras gaismas nezināmā var būt biedējoši, bet neviens būtu jābaidās savās mājās. Sunwebcam ZTNFLC ļauj jums zināt, ka viss ir droši, pirms jūs pat atvērt priekšējās durvis. Vai jums ir uz citu kontinentu vai apkārt kvartālam, jūs varat redzēt, kas notiek mājās un kuri ir...

Produkta detaļas

drošības kameru gaismas

图片11.png图片12.png

图片13.png图片14.png

图片15.png图片16.png

图片17.png图片18.png

Nav zināms, var būt biedējoši, bet neviens būtu jābaidās savās mājās. Sunwebcam ZTNFLC ļauj jums zināt, ka viss ir droši, pirms jūs pat atvērt priekšējās durvis. Vai jums ir uz citu kontinentu vai apkārt kvartālam, jūs varat redzēt, kas notiek mājās un kurš stāv pie jūsu durvīm. JAUNIE Sunwebcam ZTNFLC sērijas līdzekļi Wi-Fi tiešraidi, lai jūs varētu skatīties jebkurā vietā un jebkurā laikā.
Robotikas uzraudzība 24/7
Ja ir konstatēta kustības, Sunwebcam Pro drošības kustības ierakstīšanas indikators ar Wi-Fi norāda kustības virzienā. Kā kustības filmas sekos gaismu.
Nekad Miss A moments
Sunwebcam ZTNFLC atklātu darbību un sūtīt ziņojumus tieši uz jūsu gudru ierīci ierakstot notikums uz noņemama SD karti vēlāk demonstrēšanai.
Sazināties ar ģimenes locekļiem
Redzēt, ka jūsu bērniem droši nokļūt mājās vai tos noskatīties spēli no gudru ierīci: Sunwebcam ZTNFLC atspoguļo labu stuff un palīdzības novērš sliktu.
Plaša diapazona monitoringa
PIR (Passive infrasarkanais sensors) tehnoloģija var tvert kustību līdz 55ft prom par milzīgu 200 grādu diapazonā.
Iezīmes:
LED gaismas avots 6 x 1 Vatu augstas jaudas Nichia indikatori
Krāsu kameras ar Wi-Fi savienojumu mājās vai attālās uzraudzības
Robotu galvu funkcija, kas automātiski rotē LED galvas pret jebkuras 3 kustības sensora zonas uz atklāšanu, lai apgaismotu darbības
Inteliģenta PIR kustības sensors ar 200 grādu uztveršanas zona
4 GB SD karti iekļauti (upgradable līdz 32GB) var ierakstīt līdz 2000 notikumi
Saderīgs ar Android un Apple ierīces

Izmeklēšana